تعمیرات تخصصی کیا در تعمیرگاه مدرن گیربکس

تعمیرگاه کیا موتورز یکی از واحد های تخصصی تعمیرات در مجموعه مدرن گیربکس است که به صورت تخصصی به تعمیرات موتور، گیربکس، جلوبندی، سیستم برق و الکترونیک و… خودرو های کیا میپردازد.

شرکت کیا موتورز به عنوان یکی از برترین شرکت های خودروسازی برتر در کشور کره جنوبی شناخته می شود که دارای اعتبار زیادی است. این شرکت در تناسب با شرکت های خودروسازی دیگر جوان تر بوده و از تجربه کمی برخوردار است.

اما این تجربه کم تاثیر بسیار زیادی در کیفیت خودرو های تولیدی این شرکت نداشته است. خودرو های مختلفی از این شرکت نظیر سراتو، اسپورتیج و … وجود دارند که هر یک از این خودرو ها دارای طرفداران خاصی هستند.

همان طور که می دانید خودرو های شرکت کیا موتورز نیز می توانند در طول زمان دچار خرابی شوند، بدین ترتیب شناخت تعمیرگاه کیا موتورز باعث می شود تا شما دغدغه از این بابت نداشته باشید. امروزه با وجود افزایش خودرو های کیا در خیابان های شهر، طبیعی است که تعمیرگاه های زیادی برای تعمیرات خودرو های این شرکت تاسیس شود. بدین ترتیب شما باید با مراجعه به این مراکز از تعمیرات تخصصی و ویژه این مراکز بهره مند شوید.

تعمیرگاه کیا - تعمیرگاه کیا موتورز

مشکلات رایج موتور خودرو های کیا

به طور کلی شرکت خودروسازی کیا موتورز در سری های مختلف خودرو های خود از موتور های متنوعی استفاده کرده است.

همان طور که می دانید موتور خودرو همانند قلب تپنده در یک خودرو عمل کرده و فعالیت های زیادی را انجام می دهد. بدین ترتیب باید نسبت به قلب تپنده خودرو خود اطلاعات زیادی را داشته باشید تا بتوانید در صورت وجود عیب، نسبت به حل آن اقدام کنید.

روشن شدن چراغ چک و مراجعه به تعمیرگاه کیا

یکی از مشکلاتی که قطعا در طول رانندگی با آن مواجه شده ایم روشن شدن چراغ چک می باشد که پس از مشاهده آن باید به تعمیرگاه کیا موتورز مراجعه کنیم.

نیاز است که بدانید روشن شدن این چراغ نشان دهنده افت توان موتور خودرو شما است. افت توان موتور می تواند ناشی از خرابی وایر شمع ها، مشکل در سنسور اکسیژن، مبدل کاتالیستی و … باشد.

صدا های ناهنجاری که باعث می شوند به تعمیرگاه کیا مراجعه کنیم

یکی دیگر از علائمی که پس از مشاهده آن باید به تعمیرگاه کیا موتورز مراجعه کنیم، صدا های ناهنجار تولید شده از سوی موتور است.

تنفس غیر طبیعی خودروی شما و همچنین صدای جیغ موتور از اولین علائمی هستند که توجه به آن ها مهم است. صدای ضربات در موتور و در سیلندر نیز نشان دهنده ایرادات موتوری است که باید به آن پرداخته شود.

لرزش خودرو و همچنین بروز صدا های غیر عادی در اتومبیل شما می توانند نشان دهنده ایراد در آن خودرو باشند.

صعود نامناسب خودرو و خارج شدن دود

نیاز است که بدانید در برخی اوقات در حین بالا رفتن از سراشیبی احساس خفگی و زور زدن خودرو به شما دست می دهد. در این شرایط نیز می توان علائمی از خرابی خودرو را یافت. البته در برخی اوقات نیز بروز چنین مشکلی نشان دهنده گرفتگی فیلتر های مختلف خودرو است که با تعویض فیلتر حل می شود.

برخی اوقات نیز در حین استارت زدن اتومبیل و حرکت خودرو با دور موتور های نسبتا بالا شاهد بروز دود از اگزوز هستیم که در این شرایط باید به “تعمیرگاه کیا موتورز” مراجعه کنیم. این موضوع نشان دهنده خرابی اتومبیل کیا شما می باشد. نیاز است که بدانید تمامی علائم ذکر شده می تواند در هر خودرویی از شرکت کیا ظاهر شود.

تعمیرات موتور های کیا توسط تعمیرگاه کیا موتورز

امروزه مراکز تعمیراتی بسیار زیادی به عنوان تعمیرگاه کیا تاسیس شده اند که هر یک از آن ها دارای سابقه لازم می باشند. نیاز است که بدانید اکثریت این تعمیرگاه ها توانسته اند تا کنون با کسب تجربه به تعمیر اتومبیل شما بپردازند.

در این شرایط پیشنهاد می کنیم تا حتما قبل از مراجعه خود نسبت به اعتبار مرکز موردنظر اطمینان حاصل کنید. برخی از خدمات این مراکز شامل تعمیر اساسی موتور نظیر یاتاقان زدن و سوختن واشر سر سیلندر و همچنین روغن سوزی کاتالیزور می شود.

تعمیر کیا سراتو

گیربکس خودرو های کیا

یکی از بخش های اساسی خودرو که باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید، توجه فراوان به گیربکس های خودرو می باشد که تعمیرگاه کیا موتورز نسبت به تعمیر آن اقدام می کند.

گیربکس ارتباط مستقیمی با موتور خودرو داشته و سازگاری این دو بخش می تواند تاثیر زیادی را در روند حرکتی خودرو شما داشته باشد. بدین ترتیب باید مراقب این بخش از خودرو خود باشید تا حرکت خودرو شما با روند بهتری انجام گردد.

برخی از علائم خرابی گیربکس خودرو های کیا که توسط تعمیرگاه کیا رفع می شود

قطعا در برخی مواقع شاهد بروز صدا هایی بوده اید که در حین رانندگی با آن ها مواجه خواهید شد. این صدا ها می توانند شبیه به وز وز باشند و حتی در برخی اوقات شبیه به صدای شکستگی هستند. اگر در حین تعویض دنده خود به چنین مشکلاتی برخورد کردید اصلا نادیده نگیرید. این مسئله نشان از خرابی گیربکس اتومبیل شما است.

عملکرد دیر گیربکس خودرو نیز نشان دهنده معیوب بودن این بخش از خودروی شما می باشد که در صورت مشاهده آن باید به تعمیرگاه کیا موتورز مراجعه شود. معمولا عملکرد دیر گیربکس نشان دهنده ایراد در چرخ دنده ها و در برخی اوقات نشان از یاتاقان زدن می باشد. البته کم بودن روغن واسکازین نیز می تواند علت بروز این مشکل باشد. چرا که نرسیدن این روغن به سایر اجزا می تواند سبب ایجاد عملکرد دیر گیربکس شود.

اما در برخی اوقات تنها صدا ها نیستند که به کمک شما می آیند، چرا که گیربکس می تواند به یکباره دچار مشکل شود. در این شرایط معمولا می توان علت خرابی را مسائلی همچون کم بودن روغن واسکازین و گیربکش دانست. نیاز است که بدانید، مراجعه به موقع شما به مراکز تعمیراتی، باعث می شود تا بروز بسیاری از مشکلات در گیربکس شما به زمان دیرتری موکول شود.

تعمیر گیربکس اتوماتیک در تعمیرگاه کیا

در کشور ایران معمولا شاهد مراجعه برخی از خودرو های کیا به مراکز تعمیرگاهی هستیم. بنابراین برخی از مراکز تعمیرگاهی کیا تنها به تعمیر چند نوع از خودرو های کیا می پردازند، مانند تعمیرگاه کیا اسپورتیج و یا تعمیرگاه کیا سراتو که تنها به تعمیر اتومبیل های ذکر شده می پردازند. اما مراکزی که تعمیرات تمامی خودرو های کیا را انجام می دهند از سابقه بهتری بهره مند هستند.

چرا که این مراکز در گذشته به تعمیرات اکثریت خودرو های کیا پرداخته اند و با روش های طراحی و تولید این اتومبیل آشنا هستند. تعمیرگاه های زیادی در کشور ایران به تعمیرات تمامی خودرو های کیا می پردازند.

مراکز تعمیرات کیاموتورز که فاقد اعتبار هستند

امروزه مراکز بسیار زیادی تنها با هدف درآمدزایی تاسیس شده اند که با استخدام افراد آماتور و مبتدی در تلاش هستند تا به تعمیر خودرو های خارجی بپردازند. این مراکز اغلب در میان مردم فاقد اعتبار موردنیاز هستند. در این شرایط باید حتما از اعتبار مرکز تعمیراتی موردنظر خود اطمینان حاصل کنید. این مسئله باعث می شود تا روند تعمیر اتومبیل شما به نحو بهتری نیز انجام گردد.

مدرن گیربکس، تعمیرگاه کیا موتورز به صورت تخصصی

یکی از تعمیرگاه های بی نظیر که به عنوان برترین تعمیرگاه کیا موتورز نیز شناخته می شود، مدرن گیربکس می باشد.

این مجموعه با داشتن تعمیرکاران فوق العاده مجرب و کارکشته توانسته است فرآیند تعمیرات خودرو های کیا را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

این مرکز همچنین به عنوان شناخته شده ترین تعمیرگاه کیا در تهران معروف است که این موضوع در شهرت آن نیز تاثیرگذار بوده است.

مدرن گیربکس با به کار گیری تجهیزاتی مدرن و ایده آل در تلاش است تا تعمیرات خودرو های مختلف شرکت کیا را به بهترین شکل انجام دهد. این مرکز برای نشان دهی حسن کاری خود، ضمانت های متنوعی را به مشتریان ارائه می دهد تا اطمینان لازم در مشتریان شکل بگیرد.

مردم کشور ایران می توانند برای بهره مند شدن از خدمات تعمیرگاه کیا در غرب تهران به وب سایت مدرن گیربکس مراجعه نمایند.

در این وب سایت اطلاعات زیادی در رابطه با خودرو های کیا به شما ارائه شده و شما می توانید با کسب این اطلاعات نسبت به عیب یابی خودروی خود اقدام کنید. همچنین برای کسب اطلاعات دیگر و پرسش سوال های متداول، باید با بخش پشتیبانی مرکز ما ارتباط بگیرید.